Print & Skär

Gravyr & Laser

Rapid Prototyping

Maskin & Program

PERSONAL

 

 

VD

 

Eiliv Hagen
E-post: eiliv.hagen@igepa.no
Mobil: +47 976 065 40 

 

 

 

FÖRSÄLJNING OCH MARKNAD

 

Lars Arvidson
Försäljning- och Marknadschef
E-post: lars.arvidson@igepa.se
Mobil: 0702 - 62 60 35


Erika Axelsson
Säljare Stockholm
E-post: erika.axelsson@signcom.se
Tel. 08 - 564 50 744
Mobil: 0769 - 46 43 23


Michael Jansson
Säljare Stockholm
E-post: michael.jansson@igepa.se
Mobil: 0733 - 41 49 12 


Jari Surakka
Säljare Östergötland/Mälardalen/Norr
E-post: jari.surakka@signcom.se
Mobil: 0735 - 15 51 86


Niklas Svensson
Produktansvarig fräs- och skärmaskiner
E-post: niklas.svensson@signcom.se
Tel: 0707 - 49 02 80


Inger Nedergården
Produktansvarig laser- och gravyrmaskiner
E-post: inger.nedergarden@signcom.se
Tel: 08 - 564 50 751
Mobil: 0769 - 47 07 51


Simon Nyman
Produktansvarig Mimaki
E-post: simon.nyman@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 21


Ragnar Hasliger
Produktansvarig Concept Laser
E-post: mailto:ragnar.hasliger@signcom.se
Tel: 0707 - 12 55 00


Glenn Aronsson
Produktansvarig textil
E-post: glenn.aronsson@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 18
Mobil: 0707 - 60 05 48


Lars Petersson
Säljare Väst
E-post: lars.petersson@signcom.se
Tel: 0735 - 95 87 22


Andrés Tiszavari
Laser- och servicetekniker
E-post: andres.tiszavari@signcom.se
Tel: 033-20 43 23
Mobil: 0769 -46 43 29


Johan Holmstrand
Innesäljare
E-post: johan.holmstrand@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 12


Mikael Stjernlöf
Innesäljare
E-post: mikael.stjernlof@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 25


Anita Öjborg
Innesäljare
E-post: anita.ojborg@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 09


Kristoffer Chemander
Innesäljare
E-post: kristoffer.chemander@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 16


 

 

 

Katarina Andersson Millby
Marknad
E-post:katarina.millby@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 22

Marie Söderlund
Marknad
E-post:marie.soderlund@signcom.se
Tel: 08 - 564 50 748

 

 

 

TEKNIK OCH SERVICE

Tel: 033 - 20 43 00


Johan Millby
Teknik- & servicechef
E-post: johan.millby@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 17


Richard Sahlman
Supportansvarig
E-post: richard.sahlman@signcom.se
Tel: 08 - 564 50 752


Daniel Lilleeng
Servicetekniker
E-post: daniel.lilleeng@signcom.se

 

Kenneth Nilsson
Servicetekniker
E-post: kenneth.nilsson@signcom.se

 

Nazif Senol
Servicetekniker
E-post: nazif.senol@signcom.se

 


Olof Mårtensson
Servicetekniker
E-post: olof.martensson@signcom.se

 

Nicklas Johansson
Servicetekniker
E-post: nicklas.johansson@signcom.se

 

 

 

 

LOGISTIK OCH LAGER

 



Lars Delwér
Logistikchef
E-post: lars.delwer@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 10


Niclas Stjernlöf
Inköpare
E-post: niclas.stjernlof@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 11


Thomas Herzberg
Lagerchef
E-post: thomas.herzberg@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 13


Annelie Hansson
Logistikassistent, fraktärenden och logistik
E-post: annelie.hansson@signcom.se
Tel: 08 - 564 50 746


Nina Enesten
Logistikassistent, fraktärenden och logistik
E-post: nina.enesten@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 29


Henrik Linnarsson
Lager
Tel: 033 - 20 43 15

 

Tobias Wahlström
Lager
Tel: 08 - 564 50 745

 

Max Malteby
Lager
Tel: 08 - 564 50 742

 

Kent Fredriksson
Lager
Tel: 08 - 564 50 740 

 

Alexander Larsson
Lager
Tel: 033 - 20 43 08

 

 

EKONOMI

 



Erik Heintz
Ekonomichef
E-post: erik.heintz@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 26


Anders Höjer
Ekonom
E-post: anders.hojer@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 27


Carina Gustavsson
Ekonom, fakturor
E-post: carina.gustavsson@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 06


Anna-Karin Henriksson
Ekonom
E-post: anna-karin.henriksson@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 05

 

 

 

 

 

?