Print & Skär

Gravyr & Laser

Rapid Prototyping

Maskin & Program

PERSONAL

 

VD

Robert Nyblom
E-post: robert.nyblom@signcom.se
Tel. 033 - 15 18 56
Mobil: 0725 - 80 60 60  

 


 

FÖRSÄLJNING

 

Erika Axelsson
Key Account Manager, Stockholm
E-post: erika.axelsson@signcom.se
Tel. 08 - 564 50 744
Mobil: 0769 - 46 43 23

 

Ulrika Goliats
Key Account Manager, Stockholm
E-post: ulrika.goliats@signcom.se
Tel. 08 - 564 50 758
Mobil: 0730 - 81 33 80

 

Jari Surakka
Key Account Manager, Östergötland/Mälardalen/Norr
E-post: jari.surakka@signcom.se
Mobil: 0735 - 15 51 86

 

Patrick Klemm
Key Account Manager, Syd
E-post: patrick.klemm@signcom.se
Tel: 0707 - 49 02 80

  

Rickard Broman
Key Account Manager, Syd/Väst/Värmland
E-post: rickard.broman@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 16 

 

Ted Arnesson
Key Account Manager, Syd/Väst
E-post: ted.arnesson@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 23 

 

Simon Nyman
Product Manager - Print, skär, efterbehandling, software
E-post: simon.nyman@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 21

 

Nazif Senol
Teknisk säljare - CNC, gravyr, skärbord, laser
E-post: nazif.senol@signcom.se 
Tel: 08 - 564 507 43 
Mobil: 0769 - 46 43 08

 

Anita Öjborg
Innesäljare
E-post: anita.ojborg@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 09

 

Krister Johansson
Innesäljare
E-post: krister.johansson@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 14 

 

Hampus Hvit
Innesäljare
E-post: hampus.hvit@signcom.se
Tel: 08 - 564 50 745

 

Mikael Stjernlöf
Ansvarig E-commerce/webb
E-post: mikael.stjernlof@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 25

 

 

 

TEKNIK OCH SERVICE

 

Tel: 033 - 20 43 04

 

Kenneth Nilsson
Servicekoordinator
E-post: kenneth.nilsson@signcom.se

 

Gari Kranshag
Servicetekniker
E-post: gari.kranshag@signcom.se

 

Johan Rönn
Servicetekniker
E-post: johan.ronn@signcom.se

 

John Broman
Servicetekniker
E-post: john.broman@signcom.se

 

Leif Stenman
Servicetekniker
E-post: leif.stenman@signcom.se 

 

Emanuel Särnbratt
Servicetekniker
E-post: emanuel.sarnbratt@signcom.se

 

 

LOGISTIK 

 

Niclas Stjernlöf
Inköpare/Product Manager - skivmaterial
E-post: niclas.stjernlof@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 11

 

Mattias Söderberg
Inköpare/Key Account Manager
E-post: mattias.soderberg@signcom.se
Tel: 033 - 15 18 58

 

Annelie Hansson
Logistikassistent, fraktärenden och logistik
E-post: annelie.hansson@signcom.se
Tel: 08 - 564 50 746

 

Nina Enesten
Logistikassistent, fraktärenden och logistik
E-post: nina.enesten@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 29

 

 

 

LAGER

 

Thomas Herzberg
Lagerchef
E-post: thomas.herzberg@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 13


 

Nihad Hodzic
Lager Borås
Tel: 033 - 20 43 08

 

Jimmy Gunnarsson
Lager Borås
Tel: 08 - 564 50 742

Stefan Lundqvist
Lager Stockholm
Tel: 08 - 564 50 755

 



 

EKONOMI

 

Erik Heintz
Ekonomichef
E-post: erik.heintz@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 26

 

Sanne Johansson
Ekonom, HR
E-post: sanne.johansson@signcom.se
Tel: 033 - 15 18 54

 

Susanne Kaataja
Ekonom, Fakturor
E-post: susanne.kaataja@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 19

 

Lejla Zahirovic
Ekonom
E-post: lejla.zahirovic@signcom.se
Tel: 033 - 20 43 05